ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy Rudę Śl.Dojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Rudzie Śląskiej obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Bielszowice, Bykowina, Chebzie, Czarny Las, Godula, Halemba, Kochłowice, Orzegów, Ruda, Nowy Bytom, Wirek, a także wszystkie osiedla, takie jak Osiedle Kaufhaus, Osiedle Mickiewicza, Osiedle Paderewskiego, Ruda Południowa, Rudzka Kuźnica i inne.


Co otwieramy:

RUDA ŚLĄSKA:

"Kluczyki zapasowe... wszystkie w środku" Naszymi historiami z pracy żył Internet!

"Dostałem wezwanie z Rudy Śląskiej do zatrzaśniętych kluczy w aucie. Jak się okazało wszystkie kluczyki były w bagażniku, nawet te zapasowe. Był to samochód z grupy VAG, do którego dostęp jest bardzo ciężki. Podstawą otwarcia jest tu sprawny zamek mechaniczny, ponieważ auto posiada tak zwany system podwójnego ryglowania i nie można otworzyć samochodu od środka. Dlatego ważne jest posiadanie drugiego kluczyka - ale oczywiście trzymanego w domu, a nie przypiętego z głównymi kluczami. Użyłem przyrządu, który otworzył zamek w 3 minuty, jakbym miał klucz w ręku. Zadziałał centralny zamek i bagażnik się otworzył. Klient powiedział, że dzwonił wcześniej po serwisach i nikt nie był wstanie mu pomóc."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Ruda Śląska

Jeśli znasz swój dokładny adres w Rudzie Śląskiej, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu centrum handlowego (takiego jak Ruda Śląska Plaza, Domino, Galeria Ruda Śląska, Ruda Park) czy któregoś z supermarketów (np. Tesco), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Rudy Śląskiej oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...