ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieranie sejfuOtworzymy każdą kasę pancerną!

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, uzbrojonych w specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, którzy poradzą sobie w awaryjnym otwarciu kasy pancernej, również w asyście policji. Oferujemy profesjonalne otwieranie sejfów szyfrowych elektronicznych i mechanicznych, w tym zabytkowych i nietypowych - kiedy wyczerpią się baterie zamka, klucz się złamie, mechanizm sejfu zostanie uszkodzony lub w każdym innym przypadku kiedy zamek sejfu odmówi posłuszeństwa.


Zakres prac przy otwieraniu sejfu:

Dojedziemy w 20-40 minutDziałamy szybko i sprawnie!

Czas naszego przyjazdu od otrzymania telefonu zależy od najbliższej lokalizacji pracowników Pogotowia oraz sytuacji na drodze, jednak doświadczenie wskazuje, że będziemy na miejscu w 20-40 minut.

Pogotowie Ślusarskie obsługuje: Będzin, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze i okolice, również: Chełmek, Chrzanów, Czerwionka-Leszczyny, Jaworzno, Klucze, Libiąż, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Radlin, Rybnik, Trzebinia i Żory. Wśród wymienionych nie znajdujesz swojej miejscowości? Zadzwoń i spytaj - jest bardzo możliwe, że dojedziemy!

Jak pracujemy?

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia Ślusarskiego zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku otwierania sejfów szyfrowych, jeśli jest taka możliwość, warto podać informację o producencie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia Ślusarskiego dobrać do obsługi na miejscu najlepsze rozwiązanie dla poszczególnej sytuacji oraz narzędzia odpowiednie dla konkretnego mechanizmu zamka i jego aktualnego stanu.Otwieramy od zamka samochodu po sejf!

Pogotowie Ślusarskie 24

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Metropolii GZM oraz przyległych miast i gmin na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego.

      Sprawdź swoje miasto