ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Serwis ślusarskiPełny serwis zamków drzwiowych!

Jeśli potrzebujesz usług ślusarza, Pogotowie Ślusarskie zapewni Ci całodobową obsługę wszelkich prac! Nie tylko sprzedajemy, ale również od razu montujemy wszelkie typy zamków drzwiowych i wkładek do nich. Prowadzimy regulacje zamków oraz przeglądy i konserwacje zarówno dla firm, jak i mieszkań. Zajmujemy się też naprawą drzwi, a także montażem klamek, kłódek, szyldów antywłamaniowych, wizjerów. A wszystko to szybko i 24 na dobę!


Zakres prac serwisu ślusarskiego:

Dojedziemy w 20-40 minutDziałamy szybko i sprawnie!

Czas naszego przyjazdu od otrzymania telefonu zależy od najbliższej lokalizacji pracowników Pogotowia oraz sytuacji na drodze, jednak doświadczenie wskazuje, że będziemy na miejscu w 20-40 minut.

Pogotowie Ślusarskie obsługuje: Będzin, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze i okolice, również: Chełmek, Chrzanów, Czerwionka-Leszczyny, Jaworzno, Klucze, Libiąż, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Radlin, Rybnik, Trzebinia i Żory. Wśród wymienionych nie znajdujesz swojej miejscowości? Zadzwoń i spytaj - jest bardzo możliwe, że dojedziemy!

Jak pracujemy?

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia Ślusarskiego zada pytania o specyfikę pracy do wykonania. W przypadku serwisu ślusarskiego, jeśli jest taka możliwość, warto podać informację o producencie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia Ślusarskiego dobrać do obsługi na miejscu najlepsze rozwiązanie dla poszczególnej sytuacji oraz narzędzia odpowiednie dla konkretnego mechanizmu zamka i jego aktualnego stanu.Otwieramy od zamka samochodu po sejf!

Pogotowie Ślusarskie 24

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Metropolii GZM oraz przyległych miast i gmin na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego.

      Sprawdź swoje miasto