ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieranie samochoduOtworzymy zamek każdego samochodu!

Pomożemy niezależnie od przypadku jaki Cię spotkał - zatrzaśnięte wewnątrz auta kluczyki, zablokowany zamek lub kluczyk złamany w zamku drzwi auta lub stacyjce. Regenerujemy, naprawiamy i otwieramy przy pomocy profesjonalnych technik bez uszkodzeń karoserii i kokpitu. Również po włamaniu lub mechanicznym uszkodzenia zamku. Otwieramy wszystkie marki samochodów - BMW, AUDI, VW, OPEL, SKODA, SEAT, MERCEDES, FORD, HONDA, PEUGEOT, RENAULT, LEXUS, TOYOTA i inne, również samochody dostawcze i ciężarowe. Szybko i fachowo!


Zakres prac przy otwieraniu samochodu:

Dojedziemy w 20-40 minutDziałamy szybko i sprawnie!

Czas naszego przyjazdu od otrzymania telefonu zależy od najbliższej lokalizacji pracowników Pogotowia oraz sytuacji na drodze, jednak doświadczenie wskazuje, że będziemy na miejscu w 20-40 minut.

Pogotowie Ślusarskie obsługuje: Będzin, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze i okolice, również: Chełmek, Chrzanów, Czerwionka-Leszczyny, Jaworzno, Klucze, Libiąż, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Radlin, Rybnik, Trzebinia i Żory. Wśród wymienionych nie znajdujesz swojej miejscowości? Zadzwoń i spytaj - jest bardzo możliwe, że dojedziemy!

Jak pracujemy?

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia Ślusarskiego zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest nie tylko to czy klucz został zatrzaśnięty lub złamany, ale również jakiego modelu auta sytuacja dotyczy i jaki jest jego rocznik, ponieważ w poszczególnych latach produkcji stosowano w różnych modelach samochodów inne formy zabezpieczeń.Otwieramy od zamka samochodu po sejf!

Pogotowie Ślusarskie 24

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Metropolii GZM oraz przyległych miast i gmin na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego.

      Sprawdź swoje miasto