ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy GliwiceDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Gliwicach obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Baildona, Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki


Co otwieramy:

GLIWICE:

"Dwie godziny z kierowcami TIR-ów" Naszą historią z Gliwic żył Internet!

"W zimowy mroźny wieczór odebraliśmy telefon od kierowcy TIR-a z Gliwic. Był to MAN TGA, naprawdę wielki wóz, który zablokował podjazd do rozładunku długiej kolejce innych TIR-ów. Jak nie trudno jest się domyślić, reszta kierowców, nie mogąc się po długiej trasie rozładować, była ekstremalnie podminowana. MAN stał w miejscu, ponieważ klient nie mógł przekręcić kluczyka w stacyjce. Zdemontowałem ją i przystąpiłem do regeneracji mechanizmu, wymieniając zużyte elementy na nowe. Chociaż w tych warunkach cała operacja trwała aż 2 godziny, TIR mógł jechać dalej, a co najważniejsze klient zaoszczędził sporo czasu i pieniędzy - nie musiał wzywać holownika do TIR-a, ani unieruchamiać go na około dwa tygodnie, bo tyle czekałby na nową stacyjkę z serwisu. Wystarczyła regeneracja, nie zmienił się nawet klucz, a kierowca mógł od razu rozładować towar i ruszyć w dalszą trasę bez obaw."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Gliwice

Jeśli znasz swój dokładny adres w Gliwicach, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu galerii handlowej (takiej jak Europa Centralna, Forum, Arena) czy hipermarketu (jak Auchan, Tesco), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Gliwic oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...