ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy ZabrzeDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Zabrzu obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Guido, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Pawłów, Rokitnica, Zaborze Południe, Zaborze Północ, Zandka, a także wszystkie osiedla, takie jak Borsiga, Janek, Mikołaja Kopernika, Młodego Górnika, Tadeusza Kotarbińskiego i inne.


Co otwieramy:

ZABRZE:

"Pechowo na miejscu dla inwalidów" Naszymi historiami z pracy żył Internet!

"Mężczyzna nie potrafił odblokować kierownicy w swoim volkswagenie. Było to przed sklepem na miejscu dla inwalidów w Zabrzu. Klient twierdził, że zaparkował tu, by wyskoczyć na 5 minut po drobne zakupy. W konsekwencji został 2 godziny, zdenerwowany awarią i w obawie przed mandatem. Blokada kierownicy okazała się uszkodzona. Na miejscu rozebrałem stacyjkę na części pierwsze i przystąpiłem do jej regeneracji, wyciągnąłem uszkodzoną blokadę i zmontowałem stacyjkę. Klient na powrót miał sprawny samochód i mógł jechać dalej - nie musiał tracić pieniędzy na wzywanie lawety i czekać na wolny termin w serwisie."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Zabrze

Jeśli znasz swój dokładny adres w Zabrzu, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu centrum handlowego (takiego jak Galeria Zabrze, Platan, M1 Zabrze, Makro Cash and Carry) czy któregoś z supermarketów (np. Auchan przy ul. de Gaulle'a, Tesco), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Zabrza oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...