ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy TychyDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Tychach obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków, a także wszystkie osiedla, takie jak Cztery Pory Roku, Honorata, Karolina, Lucyna, Łucja, Magdalena, Natalia, Olga, Paulina, Regina, Stella, Teresa, Urszula, Weronika, Zuzanna, Anna, Barbara, Celina, Dorota, Ewelina, Felicja, Genowefa i inne.


Co otwieramy:

TYCHY:

"Zamknięty kłopot z byłym pracownikiem" Naszymi historiami z pracy żył Internet!

"Rano zadzwonił telefon, aby pilnie otworzyć kasę pancerną w Tychach, ponieważ klucz został zgubiony. Na miejscu okazało się, że skrytka posiadała aż dwa mechaniczne zamki, a klient nie miał do nich żadnego klucza. Zamki były na klucz dwupiórowy niemieckiej renomowanej firmy. Przystąpiłem do ich awaryjnego otwarcia, ale nie było łatwo - skrytka posiadała wzmocniona blachę pod zamkiem, którą trudno było obrobić. Na szczęście miałem ze sobą sprzęt, który radzi sobie nawet z twardą blachą. W ciągu godziny od wezwania kasa pancerna była już otwarta. Jak się okazało, były pracownik klienta nie oddał kluczy i narobił duży problem właścicielowi firmy."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Tychy

Jeśli znasz swój dokładny adres w Tychach, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu galerii handlowej Gemini Park Tychy czy któregoś z supermarketów (jak Tesco, Auchan, OBI, E.Leclerc, Tyskie Hale Targowe) lub innym parkingu (jaki ma np. Śląska Giełda Kwiatowa, piłkarski Stadion Miejski, lodowisko Stadion Zimowy, Park Wodny), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Tychów oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...