ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy ŚwierklaniecDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Świerklańcu obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum, czyli wlaściwym Świerklaniecem również Nakło Śląskie, Nowe Chechło, Orzech, a także wszystkie osiedla, takie jak Bizja, Ostrożnica, Wapienniki i inne.


Co otwieramy:

ŚWIERKLANIEC:

"Las, komary i brak telefonu" Naszą historią z Świerklańca żył Internet!

"Też klucze zatrzaśnięte w aucie, ale kumulacja pecha, który spotkał kierowcę, była wręcz niesamowita. Sytuacja miała miejsce na poboczu leśnej drogi w Świerklańcu. Kierowca zatrzymał się na chwilę i wyszedł z auta rozprostować kości. Próbując otworzyć drzwi samochodu, zobaczył przez szybę nie tylko leżące na fotelu kluczyki, ale też... swój telefon komórkowy. Nie miał więc nawet jak zadzwonić po pomoc! By znaleźć w Internecie pogotowie ślusarskie i zadzwonić, musiał zatrzymywać przejeżdżające samochody i prosić o skorzystanie z telefonu. Dzwonił z kilku telefonów kolejno zatrzymywanych kierowców, by utrzymać kontakt i poprowadzić nas w to nietypowe miejsce w środku lasu. Dotarłem w ciągu 40 minut, prawie 2 godziny od zatrzaśnięcia kluczyków i zastałem stojącego przy swoim samochodzie, wymarźniętego i kompletnie pogryzionego przez komary kierowcę. Po otwarciu zamka jego szczęście było nie od opisania."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Świerklaniec

Jeśli znasz swój dokładny adres w Świerklańcu, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu Parku Świerklaniec, a przede wszystkim na którymś z wielu leśnych parkingów wokół jeziora Chechło-Nakło, prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Świerklańca oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...