ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy SosnowiecDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Sosnowcu obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Dańdówka, Dębowa Góra, Jęzor, Kazimierz Górniczy, Klimontów, Maczki, Milowice, Czarnuchowice, Modrzejów, Niwka, Ostra Górka, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Porąbka, Radocha, Rudna, Sielec, Stary Sosnowiec, Środula, Zagórze, a także wszystkie osiedla, takie jak Abisynia, Bobrek, Bory, Juliusz, Konstantynów, Środulka, Wygwizdów i inne.


Co otwieramy:

SOSNOWIEC:

"Otworzyłem drzwi... kluczem z ręki klientki" Naszą historią z Sosnowca żył Internet!

"Problemem ślusarza, oprócz zamkniętych drzwi, są również roztargnięci klienci. Nawet nie dlatego, że zgubili klucze, ale często nie pamiętają, który z zamków jest zamknięty. Przyjechałem do Sosnowca do klientki - młoda dziewczyna, studentka ekonomii, bardzo miła, ale kompletnie zagubiona. Usunąłem dwa zamki, które wskazała, że są zamknięte, ale drzwi pozostały nadal zamknięte. Zgłupiałem, a ponieważ został jeden, nieruszony zamek, poprosiłem o pęk kluczy, które trzymała w ręce. Od początku z uporem twierdziła, że do tego zamka nie ma kluczy i nigdy go nie używała. Niechętnie przyglądała się jak sprawdzam klucze. Jeden z dziewięciu był tym, który ku swojemu, a zwłaszcza dziewczyny zdziwieniu, otworzył owe zaklęte drzwi."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Sosnowiec

Jeśli znasz swój dokładny adres w Sosnowcu, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu galerii handlowej (takiej jak Sosnowiec Plaza, Designer Outlet Sosnowiec, Plejada) czy któregoś z centrum handlowych (jak Europa, Orion, Auchan, E.Leclerc, Makro Cash and Carry, Castorama, Leroy Merlin), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Sosnowa oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...