ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy MysłowiceDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Mysłowicach obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Bończyk, Brzezinka, Brzęczkowice, Centrum, Ćmok, Dziećkowice, Hajdowizna, Janów Miejski, Kosztowy, Krasowy, Larysz, Ławki, Morgi, Piasek, Słupna, Wesoła, Wielka Skotnica, a także wszystkie osiedla, takie jak Biały Brzeg, Dąbrowa, Furmaniec, Jazd, Klachowiec, Rymera, Rytwiny, Szabelnia, Szopena, Tuwima i inne.


Co otwieramy:

MYSŁOWICE:

"Akcja niczym w służbach specjalnych" Naszą historią z Mysłowic żył Internet!

"Wczesnym ranem otrzymaliśmy telefon z prośbą o pilne otwarcie sejfu w Mysłowicach. Na miejscu okazało się, że w sejfie były zamontowane dwa zamki, jeden mechaniczny, drugi szyfrowy. Klient miał klucz do zamka mechanicznego, ale nie pamiętał szyfru. Natomiast w sejfie znajdował się bardzo ważne dokumenty potrzebne do prowadzenia sprawy sądowej. Za dużo informacji nie mogę zdradzić z racji poufności, jednak z zamkiem uporaliśmy się szybko, bo już w 20 minut. W środku znalazły się wspomniane dokumenty oraz inne ciekawe rzeczy... Na tym skończyła się nasza rola, klient odzyskał dostęp do swojej własności."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Mysłowice

Jeśli znasz swój dokładny adres w Mysłowicach, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu centrum handlowego (takiego jak Quick Park lub Auchan przy ul. Katowickiej) czy któregoś z supermarketów (jak Tesco, Kaufland) lub np. giełdy samochodowej, prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Mysłowic oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...