ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy KatowiceDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Katowicach obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Bogucice, Brynów, Burowiec, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów, Józefowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota, Muchowiec, Murcki, Nikiszowiec, Ochojec, Panewniki, Piotrowice, Podlesie, Szopienice, Wełnowiec, Załęska Hałda, Załęże, Zarzecze, Zawodzie, a także wszystkie osiedla, takie jak Bażantów, Dębowe Tarasy, Franciszkańskie, Kokociniec, Paderewskiego, Tysiąclecia, Witosa, Zgrzebnioka i inne.


Co otwieramy:

KATOWICE:

"Zatrzaśnięte kluczyki... na myjni" Naszą historią z Katowic żył Internet!

"Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie podczas jego mycia? Na myjni bezdotykowej, w okresie przedświątecznym, z dziesiątką nerwowych facetów w kolejce? Taka przygoda przytrafiła się jednemu z kierowców na myjni w Katowicach. Jego samochód udało się przepchnąć na bok, a on sam dostał od razu wiele porad, od zebranych naokoło gapiów, jak kluczyki wyjąć - np. by odgiąć drzwi, wyciągnąć klucz i potem drzwi doklepać, a najlepiej zbić boczną szybę, bo koszt wstawienia nowej będzie na pewno tańszy niż wzywanie ślusarza. Przez moment ta opcja wydawała mu się kusząca, ale na szczęście zadzwonił po nas. Byłem w okolicy i samochód otworzyłem bez uszkodzeń karoserii w 15 minut od telefonu. I tak - wstawienie nowej szyby nie byłoby tańsze, nie wspominając o kłopocie z jej brakiem przez kilka dni."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Katowice

Jeśli znasz swój dokładny adres w Katowicach, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu galerii handlowej (takiej jak Galeria Katowicka, Silesia City Center, Supersam, Trzy Stawy, Libero, CH Dąbrówka, Galeria Załęże lub Punkt 44) czy któregoś z hipermarketów (jak Auchan, Selgros, Makro Cash and Carry, E.Leclerc, Ikea), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Katowic oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...