ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy DąbrowęDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Dąbrowie Górniczej obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Antoniów, Błędów, Bugaj, Gołonóg, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łosień, Marianki, Okradzionów, Ratanice, Reden, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Tucznawa, Ujejsce, Ząbkowice, a także wszystkie osiedla.


Co otwieramy:

DĄBROWA GÓRNICZA:

"Ludzie krzyczą: To włamywacz!" Naszą historią z Dąbrowy Górniczej żył Internet!

"Zjawiskiem dość typowym przy awaryjnym otwieraniu są spory rodzinne. Odebraliśmy prośbę o otwarcie wolnostojącego domu w Dąbrowie Górniczej. Przybywam na miejsce, stwierdzam, że klient już od godziny próbuje sam otworzyć drzwi. Wiercił czym tylko się dało, niszcząc w ten sposób i wkładkę, i zamek, ograniczając możliwości otwarcia. Kiedy udało mi się otworzyć, wszedł do środka i zaczął czegoś szukać. W tym czasie pod dom podjechały dwa auta. Mój klient wyskoczył z domu, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Z samochodów, które podjechały, wysiadły dwie kobiety krzycząc: „Włamanie! Włamywacz!”. Osłupiałem. Zostałem zatrzymany przez dwie panie do czasu przyjazdu policji. Byli małżeństwem w trakcie rozwodu i obydwoje mieli prawo do tej nieruchomości. Zawsze staram się jak najdokładniej zweryfikować prawo własności i nie miałem w tym przypadku wątpliwości, że postępuję zgodnie z prawem. Jednak przez ten krótki czas, kiedy klient odjeżdżał, czułem, że świat mi się wali."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Dąbrowa Górnicza

Jeśli znasz swój dokładny adres w Dąbrowie Górniczej, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu galerii handlowej (takiej jak Pogoria, Vendo Park) czy któregoś z supermarketów (np. Auchan przy ul. Katowickiej), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Dąbrowy Górniczej oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...