ZARAZ OTWORZYMY
Pogotowie Ślusarskie:

tel. 500 778 480Otwieramy ChorzówDojedziemy do Ciebie w 20-40 minut!

Pomożemy w kłopocie, który Cię spotkał - zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka. Działamy profesjonalnie i skutecznie, bez ryzyka uszkodzeń.

W Chorzowie obsługujemy wszystkie dzielnice, czyli poza Centrum również Chorzów II, Chorzów Batory, Chorzów Stary, a także wszystkie osiedla, takie jak Antoniowiec, Górne Łagiewniki, Klimzowiec, Maciejkowice, Niedźwiedziniec, Nowe Hajduki, Pnioki, Szarlociniec, Średnie Łagiewniki i inne.


Co otwieramy:

CHORZÓW:

"Zlecenie z szampanem w tle" Naszą historią z Chorzowa żył Internet!

"Zdarzenia, które wymagają interwencji ślusarza mogą wydarzyć się o każdej porze dnia i nocy. A jako, że pracujemy w niedziele i święta, 24 h na dobę, to też w tak wyjątkowe dni jak godzina 24:00 w Sylwestra może trafić się praca. I podczas mojego dyżuru właśnie taka się zdarzyła. Historia miała miejsce w Chorzowie w Sylwestra przed samą północą. Kiedy przyjechałem na miejsce okazało się, że klientowi ktoś zakleił wkładki, uniemożliwiając otworzenie drzwi do mieszkania. Chwila, w której otworzyłem drzwi była niczym z hollywoodzkiego filmu - w mieszkaniach obok strzelały korki od szampana, a za oknami rozbłyskiwały fajerwerki! Nie był to najlepszy moment na pracę, ale miło było widzieć nieukrywana radość w oczach klienta, szczęśliwego, że może wejść do własnego domu."


Przeczytaj historie z innych miast  

Jak nas wezwać

Podczas telefonicznego zgłoszenia dyżurujacy pracownik Pogotowia zada pytania o specyfikę zamka do otwarcia. W przypadku awaryjnego otwierania samochodów przydatną informacją jest model i rocznik auta, a przy otwieraniu drzwi mieszkań, a także skrytek sejfowych warto podać informację o typie zamka lub roku jego montażu. Pomoże to pracownikom Pogotowia dobrać do obsługi na miejscu najlepsze narzędzia.


Jak podać swoją lokalizację - Chorzów

Jeśli znasz swój dokładny adres w Chorzowie, masz ułatwioną sytuację - wystarczy go podać. Jeśli jednak wzywasz do samochodu, którego położenia nie znasz, bo znajduje się np. na dużym parkingu centrum handlowego (takiego jak AKS przy ul. Katowickiej) czy któregoś z parkingów wokół Parku Śląskiego (Stadion Śląski, Skansen, Wesołe Miasteczko Legendia), prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego położenia względem widocznych punktów orientacyjnych lub zaczekanie na przyjazd Pogotowia w miejscu, który posiada swój unikalny adres (nazwa ulicy i numer).

Pogotowie Ślusarskie

Pogotowie prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny na terenie Chorzowa oraz całej Metropolii GZM i na przyległym do niej obszarze.

      Piszą o nas...